Vastgoedbeheerders Nederland, VS en VK: zo bereik je beheerders van woningen en bedrijfsvastgoed met geverifieerde contacten

Publish date: 2 nov 2026
De VS tellen 60.818 vestigingen in woningbeheer met personeel in loondienst, en 18.068 in het beheer van niet-woningen. Het VK telt 21.990 ondernemingen die tegen betaling vastgoed beheren. De meeste zijn piepklein, dus de eigenaar leest zelf de inbox.
Verkoop je schoonmaak, onderhoud, software of verzekeringen aan deze bedrijven, dan heb je die eigenaar nodig. Bij een groter bedrijf heb je het hoofd operations nodig. Een lijst met beheerders is pas zijn geld waard als bij die namen adressen horen die nog werken.
Deze gids geeft je de tellingen van Spona per bedrijfsgrootte voor de VS en het VK, plus de officiële tellingen en openbare registers. Daarna rekent hij de prijs van een geverifieerd contact uit langs zes routes en zet hij de regels van CAN-SPAM en PECR voor de verzending op een rij. Wil je vastgoedbeheerders in Nederland mailen, dan vind je hier ook het KVK Handelsregister en de Nederlandse regels.
Get thousands of leads in 4 minutes.
Stop stitching tools together.
Start with verified sales data, delivered in minutes.
No contracts · No setup · No onboarding
Vastgoedbeheerders Nederland en daarbuiten: woningen of bedrijfsvastgoed
Het segment bepaalt wie bij je koopt. Het BLS noemt vier voorbeeldtypen: beheerders op locatie, vastgoed-assetmanagers, beheerders van verenigingen van eigenaars, en property- en vastgoedmanagers. Woningbeheerders hebben huurappartementen, verhuurde eengezinswoningen en verenigingen van eigenaars in beheer. Beheerders van bedrijfsvastgoed doen dat voor kantoren, winkels, magazijnen en medische gebouwen, in opdracht van de eigenaar of het fonds.
Woningen vormen de grootste markt. Het Community Associations Institute telt 373.000 verenigingen van eigenaars in de VS, met samen 78,1 miljoen bewoners. Meer dan een derde van de Amerikaanse woningvoorraad (35,2%) valt onder zo'n vereniging. Veel verenigingen huren een beheerbedrijf in, en dat bedrijf koopt vaak groenonderhoud, schoonmaak, verzekeringen en software in namens de vereniging.
De tabel hieronder is onze vuistregel, geen enquêtedata.
| Wat je verkoopt | Segment om mee te beginnen | Wie vaak tekent |
| Schoonmaak, groenonderhoud, sneeuwruimen, ongediertebestrijding | Woningen: exploitanten van huurcomplexen en beheerders van verenigingen van eigenaars | De eigenaar bij een klein bedrijf; de complex- of regiomanager bij een groot bedrijf |
| Klimaattechniek, daken, liften, brandveiligheid en gebouwveiligheid | Beide; beheerders van bedrijfsvastgoed hebben de grotere gebouwbudgetten | De vastgoedbeheerder, met akkoord van de gebouweigenaar bij investeringen |
| Beheersoftware, betalingen, bewonersapps | Woningbeheerders met tien of meer medewerkers | De eigenaar of het hoofd operations |
| Verzekeringen: aansprakelijkheid, beroepsaansprakelijkheid, cyber | Beide | De eigenaar of de verantwoordelijke makelaar |
| Huurderscreening, verhuur- en marketingdiensten | Woningen | De eigenaar of het hoofd verhuur |
Eén segment per campagne. Sneeuwruimen interesseert een exploitant van huurappartementen in Minneapolis en zegt een beheerder van een medisch kantoor in Phoenix niets. De aantallen hieronder zijn op dezelfde manier gesplitst, zodat je elke campagne kunt inschatten voordat je een credit uitgeeft.
Beheerbedrijven in de VS en het VK: de aantallen
De Data Index van Spona volgt beide groepen per land en grootteklasse. Een bedrijf dat appartementen én kantoren beheert, kan in beide groepen staan. Daarom tellen de twee groepen nooit op tot één totaal.
| Groep | Codes | Land | Grootteklasse | Bedrijven | Geverifieerde contacten |
| Woningbeheerders | NAICS 531311 / NACE L68.32 + vlag wonen | VS | 1 tot 9 | 55975 | 84836 |
| Woningbeheerders | NAICS 531311 / NACE L68.32 + vlag wonen | VS | 10 tot 49 | 20741 | 70895 |
| Woningbeheerders | NAICS 531311 / NACE L68.32 + vlag wonen | VS | 50 tot 249 | 5198 | 64319 |
| Woningbeheerders | NAICS 531311 / NACE L68.32 + vlag wonen | VS | 250+ | 1505 | 55361 |
| Woningbeheerders | NAICS 531311 / NACE L68.32 + vlag wonen | VK | 1 tot 9 | 8330 | 13664 |
| Woningbeheerders | NAICS 531311 / NACE L68.32 + vlag wonen | VK | 10 tot 49 | 4003 | 13453 |
| Woningbeheerders | NAICS 531311 / NACE L68.32 + vlag wonen | VK | 50 tot 249 | 892 | 10669 |
| Woningbeheerders | NAICS 531311 / NACE L68.32 + vlag wonen | VK | 250+ | 298 | 11987 |
| Beheerders van niet-woningen | NAICS 531312 / NACE L68.32 + vlag bedrijfsvastgoed | VS | 1 tot 9 | 29350 | 67279 |
| Beheerders van niet-woningen | NAICS 531312 / NACE L68.32 + vlag bedrijfsvastgoed | VS | 10 tot 49 | 9120 | 41030 |
| Beheerders van niet-woningen | NAICS 531312 / NACE L68.32 + vlag bedrijfsvastgoed | VS | 50 tot 249 | 2472 | 33513 |
| Beheerders van niet-woningen | NAICS 531312 / NACE L68.32 + vlag bedrijfsvastgoed | VS | 250+ | 741 | 36182 |
| Beheerders van niet-woningen | NAICS 531312 / NACE L68.32 + vlag bedrijfsvastgoed | VK | 1 tot 9 | 7016 | 15127 |
| Beheerders van niet-woningen | NAICS 531312 / NACE L68.32 + vlag bedrijfsvastgoed | VK | 10 tot 49 | 2613 | 11493 |
| Beheerders van niet-woningen | NAICS 531312 / NACE L68.32 + vlag bedrijfsvastgoed | VK | 50 tot 249 | 691 | 11022 |
| Beheerders van niet-woningen | NAICS 531312 / NACE L68.32 + vlag bedrijfsvastgoed | VK | 250+ | 190 | 10444 |
Kleine bedrijven overheersen. De Data Index van Spona bevat 55.975 Amerikaanse woningbeheerders met minder dan tien medewerkers. Volgens onze berekening is die klasse 67,1% van de Amerikaanse woningbeheerders en 70,4% van de beheerders van bedrijfsvastgoed. In het VK zijn de aandelen 61,6% en 66,8%.
Het aantal contacten groeit met de omvang. De grootste Amerikaanse woningbeheerders, met 250 of meer medewerkers, hebben samen 55.361 geverifieerde contacten. Een klein bedrijf levert je een of twee namen op, een groot bedrijf een heel team.
De officiële tellingen gebruiken andere eenheden en staan daarom in een eigen tabel. De County Business Patterns van het Census Bureau tellen vestigingen met personeel in loondienst, geen bedrijven: een bedrijf met vijf kantoren telt vijf keer mee. Anders dan de twee groepen van Spona overlappen de twee Census-codes niet, en samen komen ze uit op 78.886 vestigingen.
| Census-telling, VS | Woningen (NAICS 531311) | Niet-woningen (NAICS 531312) |
| Vestigingen met personeel in loondienst | 60.818 | 18.068 |
| Werknemers | 536.933 | 170.788 |
| Jaarlijkse loonsom | $ 31,6 miljard | $ 15,3 miljard |
Het ONS telt ondernemingen, geen vestigingen, en maakt geen onderscheid tussen woningen en kantoren. De code is SIC 68.32, ‘Management of real estate on a fee or contract basis’, oftewel vastgoedbeheer tegen vergoeding of op contractbasis. Het ONS telt 21.990 Britse ondernemingen met 24.260 lokale eenheden. Daarvan zitten er 6.945 in Londen.
Aantallen voor de regio's Chicago en Dallas-Fort Worth staan in ons artikel over leads voor commerciële schoonmaak.
Wie tekent leverancierscontracten bij een beheerbedrijf
Bij de meeste bedrijven is dat waarschijnlijk de eigenaar. Het BLS meldt dat 31% van de vastgoedbeheerders als zelfstandige werkt, en de vastgoedsector biedt nog eens 56% werk. Volgens Census-data heeft 64,9% van de vestigingen in woningbeheer minder dan vijf werknemers. Slechts 14 hebben er 1.000 of meer.
Vestigingen in bedrijfsvastgoed zien er hetzelfde uit, met 65,8% onder de vijf werknemers. In het VK heeft 81% van de ondernemingen in de sector vier werknemers of minder. Slechts 40 komen aan 250 medewerkers.
Een bedrijf van die omvang heeft geen inkoopafdeling. De eigenaar, of die ene officemanager, opent de mail van de leverancier, leest het verzekeringscertificaat en tekent. Volgens onze berekening op basis van de tellingen van Spona levert een Amerikaanse woningbeheerder met minder dan tien medewerkers ongeveer 1,5 geverifieerde contacten op. Een bedrijf met 250 of meer medewerkers levert er 36,8 op.

Aan de bovenkant veranderen de namen. Asset Living staat tweede in de Top 50 van NMHC met meer dan 455.000 wooneenheden in beheer. Op die schaal heb je te maken met regionale operations-medewerkers en een screening van leveranciers, niet met één eigenaar die tekent. Je eerste mail gaat naar de regionale operations-lead, en daarna moet je pitch de screening overleven.
Waar contacten van vastgoedbeheerders vandaan komen
Officiële registers vermelden zelden de e-mailadressen van vastgoedbeheerders. De meeste bronnen hieronder geven je bedrijfsnamen, vergunningnummers en soms een telefoonnummer. Het e-mailadres komt van de website van het bedrijf, een finder-tool of een dataleverancier.
Brancheverenigingen. NARPM heeft meer dan 6.000 leden in woningbeheer en zegt zelf dat de gemiddelde belegger minder dan vijf woningen bezit; de zoekfunctie ‘Search for a Property Manager’ is openbaar. IREM heeft bijna 20.000 leden, 72 Amerikaanse afdelingen en de gids ‘Find a CPM’ met gecertificeerde beheerders. In het VK telt Propertymark ruim 19.000 leden in verkoop, verhuur en bedrijfsmakelaardij.
Vergunningen per staat. In de meeste staten heeft een vastgoedbeheerder een vergunning voor vastgoedbeheer of een makelaarsvergunning nodig. In sommige staten hebben ook beheerders van verenigingen van eigenaars een makelaarsvergunning nodig. Waar de vergunningverlener van de staat online laat zoeken, leidt een bedrijfsnaam naar een vergunningnummer en een adres.
In Nederland krijgt elk bedrijf een code van de Kamer van Koophandel (KVK), volgens de Standaard Bedrijfsindeling van het CBS. De eerste vier niveaus van de SBI zijn op enkele uitzonderingen na gelijk aan de Europese NACE. Nederlandse beheerders zoek je in het KVK Handelsregister dus op SBI-code 68.32, de code uit de tabel van Spona.
Lokale lijsten. De pagina die bij Google bovenaan staat voor de Engelse zoekterm, is een pdf van een REALTOR-vereniging met 22 bedrijven en 28 contacten. Volgens de eigen voettekst is hij bijna tien jaar oud. Gidsen van kamers van koophandel lijken erop: gratis en lokaal, dus controleer hoe actueel elke gids is.
Companies House (VK). De geavanceerde zoekfunctie filtert actieve bedrijven op SIC-code, en 68320 is vastgoedbeheer tegen vergoeding. Een gratis maandelijkse momentopname van alle actieve bedrijven komt als csv, zodat je de hele code in één keer binnenhaalt. Eenmanszaken staan hier niet in, en dat telt voor de PECR-regels hieronder.
Geschilleninstanties (Engeland). Een bedrijf dat in Engeland vastgoed beheert, moet aangesloten zijn bij een geschilleninstantie, anders riskeert het een boete tot £ 5.000. The Property Ombudsman publiceert een register van aangesloten bedrijven, doorzoekbaar op naam en plaats.
Dataleveranciers. Previews van gidsen laten de kloof zien tussen een naam en een bruikbaar adres. De Chicago-pagina van één leverancier toont 4.608 zakelijke contacten bij 250 beheerbedrijven. Slechts 1.770 daarvan (38,4%) hebben een geverifieerd zakelijk e-mailadres; de rest zijn namen die je nog moet zoeken en controleren.
Makelaars zijn een andere doelgroep met een andere vergunning; ons artikel over de e-maillijst voor makelaars behandelt hen.
Wat een geverifieerd contact van een vastgoedbeheerder kost
De prijs hangt af van hoeveel werk je al hebt gedaan. Heb je namen en domeinen, dan zijn een finder en een verifier goedkoop. Begin je met een beschrijving van het segment, dan betaal je per geleverde lead of per credit. De tabel prijst elke route per 1.000 geverifieerde e-mails, volgens onze berekening op basis van de openbare prijspagina's.
| Route | Openbare prijs | Wat één eenheid koopt | Per 1.000 geverifieerde e-mails, onze berekening |
| UpLead | Essentials $ 99 per maand voor 170 credits; Plus $ 199 voor 400; extra credits $ 0,60 en $ 0,50 | ‘Eén credit = één contact’ | Ongeveer $ 500 tot $ 600 |
| Hunter | Starter $ 49 per maand voor 2.000 credits; Growth $ 149 voor 10.000; Scale $ 299 voor 25.000 | ‘1 credit = 1 gevonden e-mail’, ‘0,5 credit = 1 geverifieerde e-mail’ | Ongeveer $ 18 tot $ 37 voor vinden en verifiëren, voor namen en domeinen die je al hebt |
| ZeroBounce | ‘vanaf $ 39 USD voor het valideren van 2.000 e-mailadressen’; 100 gratis validaties per maand | Eén validatie van een adres dat je al hebt | Ongeveer $ 20, alleen validatie |
| Lijstenhandelaar | Geen aantal en geen prijs op de pagina; gratis sample op aanvraag; ‘100% kwaliteitsgarantie met GRATIS vervanging bij elke aangetoonde onjuistheid’ | Een bestand | Alleen op offerte |
| Spona Standard Search, alleen e-mail | 3 tot 7 credits per lead, plus een eenmalige zoeksessie van 1.000 credits; Pro-abonnement $ 99 per maand voor 10.500 credits | Eén geverifieerde lead met bedrijfs- en persoonsfilters | $ 38 tot $ 76 op het Pro-abonnement |
| Spona Targeted Search | 13 credits per e-mail ($ 0,10 tot $ 0,13) via de Chrome-extensie | Eén e-mail voor een contact dat je zelf noemt | $ 100 tot $ 130 |
De tabel verbergt drie dingen. UpLead en Spona leveren naam en adres samen. Hunter en ZeroBounce werken hier met namen en domeinen die je al hebt, dus tel de uren voor het verzamelen erbij. Een bestand van een handelaar komt met een vervangingsbelofte, niet met een slagingspercentage, en die belofte haalt het juridische risico niet weg van je verzenddomein.
De Spona-regel uitgerekend: neem 1.000 woningbeheerders met geverifieerde zakelijke e-mails via Standard Search. Met de zoeksessie erbij kosten ze 4.000 tot 8.000 credits. Op het Pro-abonnement is dat $ 38 tot $ 76. De 10.500 maandelijkse credits van het abonnement dekken dat.
Ga je een bestand kopen, lees dan eerst onze gids over een e-maillijst kopen met de vragen die een handelaar moet kunnen beantwoorden. Het artikel over e-maillijsten opschonen legt uit wat een verifier je wel en niet kan vertellen.
Vastgoedbeheerders legaal mailen in de VS en het VK
CAN-SPAM vereist geen toestemming, en de wet maakt geen uitzondering voor e-mail tussen bedrijven. In de VS mag je een vastgoedbeheerder dus koud mailen.
De header en de onderwerpregel moeten eerlijk zijn. Het bericht moet vermelden dat het reclame is, je postadres bevatten en uitleggen hoe de ontvanger zich afmeldt. Een afmelding verwerk je binnen 10 werkdagen, en de boete loopt op tot $ 53.088 per e-mail.
Het VK maakt onderscheid naar ontvanger. De PECR-regel voor marketingmail geldt niet voor zakelijke abonnees. Een beheerder op naam bij een limited company mag een koude mail ontvangen. Je mag nog steeds niet verhullen wie je bent, en je moet een geldig adres geven om je af te melden.
Eenmanszaken en sommige partnerships gelden onder PECR als individuele abonnees, dus die mag je alleen mailen met toestemming of onder de soft opt-in. Contactpersonen op naam zijn persoonsgegevens onder UK GDPR, ‘ook als ze in hun zakelijke hoedanigheid handelen’. Je hebt een rechtsgrond nodig, en je moet hen laten weten dat je hun gegevens hebt verkregen.
Die splitsing naar eenmanszaken is geen voetnoot. In de hele Britse vastgoedsector is ongeveer 15% van de ondernemingen een eenmanszaak of partnership. Dat zijn 7.975 eenmanszaken en 11.690 partnerships. Companies House vermeldt geen eenmanszaken, dus leg de rechtsvorm vast in je lijst voordat je verstuurt.
In Nederland vereist artikel 11.7 lid 1 van de Telecommunicatiewet voorafgaande toestemming voor commerciële e-mail, ook aan rechtspersonen. Zonder toestemming mag het bij rechtspersonen en beroeps- of bedrijfsmatig handelende personen alleen via een adres dat zij voor zulke berichten hebben bestemd en bekendgemaakt (lid 3 a). Voor eigen klanten geldt een aparte uitzondering: je mag ze mailen over eigen gelijksoortige producten of diensten, als je hun adres bij de verkoop kreeg en hen bij het verkrijgen en in elk bericht kosteloos en gemakkelijk de kans geeft zich af te melden (lid 4). De ACM houdt toezicht (artikel 15.1 lid 3), en daarnaast geldt de AVG.
Van eerste mail tot goedgekeurde leverancier
Een reactie is nog geen verkoop. Een beheerder die antwoordt, moet je eerst als leverancier opnemen. Het papierwerk bepaalt of de eerste werkorder ooit komt. Verzendinstellingen, verificatie en papierwerk staan allemaal tussen jou en die order.
Eerst de verzendinstellingen. De afzenderregels van Yahoo vragen bulkverzenders om zowel SPF als DKIM in te stellen en een DMARC-record te publiceren, minstens met p=none. Ook moet het spampercentage onder 0,3% blijven en moet je afmeldingen binnen twee dagen verwerken. Ons artikel over de bezorgbaarheid van koude e-mail loopt de records langs.
Dan de verificatie, en die beoordeel je op gemeten cijfers. Over alle sectoren heen controleerde Spona 40.000 adressen in ongeveer drie maanden, en 77,75% slaagde.
| Verificatietrechter, alle sectoren | Adressen |
| Gecontroleerd | 40.000 |
| Geslaagd | 31.100 (77,75%) |
| Catch-all-domeinen | 5.700 |
| Anders afgewezen | 3.200 |
| Verstuurd, alleen geverifieerde deelset | 20.000 |
| Hard bounces | 305 (1,525%) |
Bij de geverifieerde verzendingen lagen de hard bounces op 1,525%, met de catch-all-domeinen buiten de verzending gelaten. Een catch-all-domein accepteert elk adres, dus geen enkele verifier kan daarop een naam bevestigen. Volgens onze berekening zat een op de zeven gecontroleerde adressen (5.700 van 40.000) op zo'n domein. Reken daarop, en benader die namen via LinkedIn of de telefoon.
Het papierwerk komt als laatste. Op de leverancierspagina van één beheerbedrijf hoort bij elke aanvraag een ‘W-9 Form’, ‘Proof of General Liability Insurance’ en een ‘Contractor License’: belastingformulier, bewijs van aansprakelijkheidsverzekering en aannemersvergunning. Sommige exploitanten sturen leveranciers via een screeningsdienst.
RealPage biedt Vendor Credentialing en een Vendor Marketplace. Het noemt de verzekeringen en controles die vastgoedbeheerders eisen als een van de oorzaken van vertraging. Voeg het verzekeringscertificaat, het vergunningnummer en het W-9 bij je eerste antwoord. Een volledig antwoord binnen een dag helpt je naar de rondgang door het gebouw.

Waar Spona past en waar niet
Spona stelt contacten van vastgoedbeheerders samen op basis van een beschrijving. Je beschrijft het segment in een chat, bijvoorbeeld woningbeheerders in Texas met tien tot 49 medewerkers, eigenaar of hoofd operations. De AI doorzoekt 40+ bronnen, verifieert elke lead en levert in ongeveer 4 minuten een lijst met scores. Elke zoekopdracht begint met een gratis sample, en de prijs per lead zie je bij het afrekenen.
Standard Search met alleen e-mail kost 3 tot 7 credits per lead, en je betaalt per lead in plaats van per gebruiker. Deep Search, dat elke lead in realtime scoort en verrijkt, kost 60 tot 200. Een credit kost $ 0,008 tot $ 0,01, afhankelijk van het abonnement. Het gratis abonnement geeft eenmalig 3.000 credits, genoeg voor één zoeksessie en een eerste reeks leads.
Waar het past:
- Een segment dat je kunt beschrijven: grootteklasse, staat of regio, woningen of bedrijfsvastgoed.
- Een lijst van een paar honderd tot enkele duizenden eigenaren en operations-leads. De data over fysieke vestigingen dekt bedrijven die vanuit een echt kantoor werken.
- Een bestand van een handelaar dat je al hebt. Verrijking voegt bedrijfsdata toe voor 3 credits per rij en een geverifieerde e-mail voor 5. Een mobiel nummer kost 35.
- HubSpot-gebruikers op Premium of Expert, waar de native integratie de lijst in het CRM zet. Signaalfilters vanaf Pro voegen triggers toe voor vacatures, financieringsrondes en nieuwe vestigingen.
Waar het niet past:
- Een dozijn bekende bedrijven in één stad. De NARPM-gids, een vergunningcheck bij de staat of Companies House is gratis. Targeted Search voor 13 credits per e-mail loont pas als je weet wie je zoekt.
- Namen en domeinen die je al hebt. Hunter vindt en verifieert ze goedkoper.
- Veel kleine zoekopdrachten. Elke nieuwe zoeksessie kost 1.000 credits, en ongebruikte credits vervallen aan het begin van elke factuurperiode.
- Salesforce. Er is geen native koppeling; je importeert een csv. De API werkt alleen op Expert.
- Perfecte bezorgbaarheid. De samengevoegde trechter hierboven haalde 77,75% en had op de geverifieerde verzendingen toch 1,525% bounces.
- Versturen. Spona heeft AI voor koude e-mail en een dialer aangekondigd, maar nog niet uitgebracht, dus de reeks loopt in je eigen tool.
Get thousands of leads in 4 minutes.
Stop stitching tools together.
Start with verified sales data, delivered in minutes.
No contracts · No setup · No onboarding
Veelgestelde vragen over vastgoedbeheerders
Hoeveel beheerbedrijven zijn er in de VS?
Het Census Bureau telt 60.818 vestigingen in woningbeheer en 18.068 in het beheer van niet-woningen, met personeel in loondienst. Een bedrijf met meerdere kantoren telt daarin meerdere keren mee. De index van Spona bevat 83.419 Amerikaanse bedrijven in woningbeheer en 41.683 in bedrijfsvastgoed, volgens onze optelling van de grootteklassen. De twee groepen overlappen, dus ze tellen nooit op tot één totaal.
Hoe vind ik de e-mailadressen van vastgoedbeheerders?
Begin bij het bedrijf, niet bij de persoon. NARPM, IREM, vergunningchecks per staat en Companies House geven je bedrijfsnamen en adressen. De website van het bedrijf of een finder-tool geeft je het adrespatroon, en een verifier bevestigt het. Of beschrijf het segment aan een tool die geverifieerde namen teruggeeft, en reken op een aantal catch-all-domeinen die geen verifier kan bevestigen.
Kan ik contacten van vastgoedbeheerders kopen?
Ja, en in de VS mag je de contacten onder CAN-SPAM koud mailen. Het bericht moet eerlijk zijn, vermelden dat het reclame is, je postadres bevatten en afmeldingen verwerken. In het VK zijn limited companies zakelijke abonnees onder PECR, terwijl eenmanszaken en sommige partnerships toestemming of de soft opt-in nodig hebben. Vraag de verkoper naar het slagingspercentage van een recente sample, niet naar een vervangingsbelofte, en naar het segment en de grootteklasse van elk bedrijf.
Hoe stel ik zelf een bestand van vastgoedbeheerders samen?
Kies het segment en de grootteklasse, en haal dan bedrijfsnamen uit de gidsen van brancheverenigingen, vergunningchecks en Companies House. Of beschrijf het segment aan Spona en laat het geverifieerde namen teruggeven. Verifieer, laat catch-all-domeinen vallen en leg bij elke Britse rij de rechtsvorm vast. Ons artikel over hoe je een leadlijst opbouwt geeft de algemene methode, en het artikel over de B2B-e-maillijst behandelt lijsten buiten vastgoed.
Wie zijn de grootste vastgoedbeheerders?
De Top 50 van NMHC rangschikt de grootste beheerders van huurappartementen in de VS. Asset Living staat op de tweede plaats met meer dan 455.000 wooneenheden in beheer. In de index van Spona hebben 1.505 Amerikaanse bedrijven in woningbeheer 250 of meer medewerkers. Aan de kant van bedrijfsvastgoed zijn dat er 741.
Share this article
GET FREE LEADS





