UpLead Pricing 2026: prijzen, credits, abonnementen, jaarvoorwaarden en de echte kosten per geverifieerd contact

Publish date: 4 nov 2026
UpLead kost $ 99 tot $ 199 per maand voor de twee selfservice-abonnementen, Essentials en Plus. Bij jaarlijkse facturering zakken dezelfde abonnementen naar $ 74 en $ 149 per maand, en elke credit levert één contact op. Het Professional-abonnement is maatwerk en alleen per jaar af te sluiten.
De lijstprijs is het makkelijke deel. De proefperiode van 7 dagen wordt een jaarabonnement van $ 890, tenzij je eerder opzegt. Jaarabonnementen moet je daarna 60 dagen voor de verlenging opzeggen. Dit artikel zet de kleine lettertjes van UpLead op één plek en rekent dezelfde opdrachten per lead door.
Get thousands of leads in 4 minutes.
Stop stitching tools together.
Start with verified sales data, delivered in minutes.
No contracts · No setup · No onboarding
UpLead prijzen: abonnementen en credits

UpLead verkoopt twee selfservice-abonnementen, een abonnement op maat en een proefperiode. Essentials en Plus worden per maand of per jaar gefactureerd. Professional is er alleen per jaar, tegen een prijs die UpLead in een gesprek noemt.
| Abonnement | Prijs per maand | Credits per maand | Jaarlijkse facturering | Credits per jaar | Gebruikers |
| Gratis proefperiode | $ 0 voor 7 dagen | 5 | n.v.t. | n.v.t. | 1 |
| Essentials | $ 99 | 170 | $ 74 per maand ($ 890 per jaar) | 2.040 | 1 |
| Plus | $ 199 | 400 | $ 149 per maand (ongeveer $ 1.788 per jaar) | 4.800 | 1 |
| Professional | niet beschikbaar | op maat | offerte op maat, alleen per jaar | op maat | onbeperkt |
Jaarabonnementen geven hun credits per jaar op: 2.040 bij Essentials en 4.800 bij Plus. Maandabonnementen bevatten 170 of 400 credits per maand.
De functies volgen de prijs. Essentials bevat de CRM-koppeling, met 15 genoemde CRM- en outreachtools plus Zapier. Plus voegt verrijking, technografische data en suppressielijsten toe. Professional voegt intentiedata, volledige API-toegang, teambeheer en onbeperkt veel gebruikers toe.
Maandabonnementen hebben geen contract. De prijs-FAQ van UpLead zegt het in één regel: ‘Onze maandabonnementen hebben geen contract of langdurige verplichting. Ons Professional-abonnement is jaarlijks.’
Staat ZoomInfo ook op je shortlist? Onze vergelijking UpLead vs ZoomInfo zet data en prijs naast elkaar.
UpLead kosten per credit en per contact
UpLead rekent in credits, en de regel is kort. Eén credit staat gelijk aan één contact en ontgrendelt het e-mailadres plus elk telefoonnummer dat UpLead van die persoon heeft. De downloadgids van UpLead noemt één bescherming: ‘Credits worden alleen in rekening gebracht voor geldige e-mailadressen.’
Wat een credit kost, hangt af van het abonnement en van hoeveel je er gebruikt. Onze berekening op basis van de lijstprijzen:
| Abonnement | Prijs | Credits | Per credit, alles gebruikt | Per credit, de helft gebruikt |
| Essentials, per maand | $ 99 per maand | 170 | $ 0,58 | $ 1,16 |
| Essentials, per jaar | $ 890 per jaar | 2.040 | $ 0,44 | $ 0,87 |
| Plus, per maand | $ 199 per maand | 400 | $ 0,50 | $ 1,00 |
| Plus, per jaar | $ 1.788 per jaar | 4.800 | $ 0,37 | $ 0,75 |
De bedragen in de tabel zijn exclusief btw. Een buitenlandse dienstverlener zoals UpLead verlegt de btw meestal naar jou: je berekent de btw dan zelf en geeft die op in je btw-aangifte, tegen het algemene tarief van 21%.
Let vooral op de kolom met halve benutting. Credits zitten in een abonnement, dus een rustige maand maakt elk contact dat je wel downloadde duurder. Een Plus-maand waarin je de helft van de credits gebruikt, kost $ 1,00 per contact, niet $ 0,50.
Voor alleen e-mailadressen betaal je de volle prijs, want UpLead rekent het telefoonnummer niet apart af. Een lijst voor een cold-e-mailcampagne kost dezelfde credit als een lijst met directe nummers. Op het jaarlijkse Plus-abonnement is dat $ 0,37 per e-mailadres bij volledig gebruik. Tools die per lead afrekenen maken onderscheid tussen die twee, en dat speelt verderop in dit artikel een rol.
Voor het verrijken van je eigen lijst geldt dezelfde eenheid. UpLead rekent één credit per verrijkt contact en geeft de credit terug als het geen match vindt. Je kunt het verrijkte bestand opnieuw downloaden zonder extra credits uit te geven.
Eén getal heeft context nodig. De ‘95% datanauwkeurigheid’ van UpLead geldt op het moment van downloaden. Het helpcentrum zegt dat het cijfer geen garantie is op nul bounces als je gaat mailen. Is je afzenderreputatie belangrijk, houd dan in je budget rekening met een extra controle door een verifier.
Contractvoorwaarden van UpLead: vijf punten om te checken
Het helpcentrum van UpLead verspreidt de voorwaarden over een tiental artikelen. Deze vijf bepalen wat je betaalt.
1. De proefperiode wordt een jaarabonnement
Voor de proefperiode moet je vooraf een creditcard opgeven. De aanmeldgids van UpLead vraagt je om ‘je betaalgegevens in te voeren (geen directe kosten)’ en brengt pas na dag 7 iets in rekening.
Na dag 7 schakelt het abonnement om: ‘Je abonnement schakelt automatisch over naar het Essentials Annual Plan.’ De kaart wordt dan voor $ 890 belast, voor het hele jaar. UpLead stuurt twee dagen voor de afschrijving een herinnering. Zeg op binnen de proefperiode als je alleen de 5 credits wilde.
Sommige reviewers beschrijven dezelfde verrassing. Een Britse reviewer schreef op Trustpilot: ‘Werd daarna voor bijna £ 700 belast.’
Op TrustRadius noemde een reviewer de prijzen ‘ongelooflijk MISLEIDEND’. Een ander meldt een afschrijving van $ 1.236,02 na 7 dagen. Dat zijn beweringen van reviewers. De facturen hebben wij niet gezien.
2. Jaarabonnementen vragen 60 dagen opzegtermijn
Volgens het artikel over het contract worden alle abonnementen ‘automatisch verlengd voor ononderbroken toegang’. Een opgezegd maandabonnement loopt door tot het einde van de factuurperiode. Jaarabonnementen, Professional inbegrepen, moet je 60 dagen voor de verlengingsdatum opzeggen. Mis je die termijn, dan wordt het volgende jaar gefactureerd.
Die termijn verloopt eerder dan je denkt. Bij een looptijd van 365 dagen is dag 305 de laatste dag om op te zeggen. Na een proefperiode begint het jaar op dag 7, dus dan valt de deadline op dag 312. Zet hem in je agenda op de dag dat je betaalt.

3. Essentials en Plus zijn voor één gebruiker
Beide selfservice-abonnementen hebben één gebruiker. Een tweede verkoper heeft een tweede abonnement nodig of een overstap naar Professional, met onbeperkt veel gebruikers en teambeheer. De offertes verderop laten zien wat UpLead rekent als een team van twee tot vier mensen één contract wil.
4. Extra credits kosten $ 0,60 of $ 0,50
Raak je halverwege de maand door je credits heen, dan koop je bij. Extra credits kosten $ 0,60 bij Essentials en $ 0,50 bij Plus. Ze komen in vaste pakketten van 100 tot 5.000 credits. UpLead begrenst creditaankopen tot $ 2.000 per dag.
Een extra credit kost evenveel als een abonnementscredit bij volledig gebruik, of meer. Vul je Essentials elke maand aan met 170 credits of meer, dan is Plus volgens onze berekening goedkoper. Een upgrade wordt direct gefactureerd en zet de nieuwe credits meteen klaar.
5. Pauzeren bewaart credits, sluiten kost ze
UpLead biedt een pauze voor $ 2 per maand. Een gepauzeerd account behoudt ongebruikte credits, opgeslagen zoekopdrachten en eerdere downloads, maar kan geen nieuwe zoekopdrachten of downloads doen. Het account sluiten is iets anders: ‘Je verliest onmiddellijk de toegang tot al je ongebruikte credits.’
Een downgrade zit daartussen. Volgens UpLead gaan resterende credits ‘mee naar je nieuwe abonnement, volgens de voorwaarden daarvan’. Wat er bij een gewone verlenging met ongebruikte credits gebeurt, zegt het helpcentrum van UpLead niet. Vraag het na voordat je tekent.
Teamoffertes van UpLead uit verkoopgesprekken
In acht recente verkoopgesprekken met prospects van Spona kwam UpLead ter sprake. Drie daarvan leverden een prijs op: twee mondelinge offertes en één factuur. Alle drie gingen over een team van twee tot vier gebruikers met 6.000 credits per jaar.
| Bedrijfsgrootte | Gebruikers | Credits per jaar | Prijs per jaar | Per credit | Per gebruiker per jaar | Soort |
| 10 tot 49 medewerkers | 2 | 6.000 | $ 2.317 | $ 0,39 | $ 1.158 | mondelinge offerte |
| 50 tot 249 medewerkers | 3 | 6.000 | $ 2.272 | $ 0,38 | $ 757 | factuur |
| 250+ medewerkers | 4 | 6.000 | $ 2.194 | $ 0,37 | $ 548 | mondelinge offerte |
Drie dingen vallen op. De prijs per credit ligt binnen twee cent van het openbare jaartarief van Plus, terwijl er twee tot vier gebruikers in de deal zitten. De genoemde kortingen liepen van 4,1% tot 7,5%. De factuur had een verhoging van 4,8% bij verlenging, waarmee het tweede jaar volgens onze berekening rond $ 2.381 uitkomt.
Twee van de drie worden automatisch verlengd. Lees ze als offertes en een factuur uit gesprekken, niet als het openbare Plus-abonnement van UpLead. Dat abonnement is voor één gebruiker, met 4.800 credits per jaar. De prijzen van andere tools vind je in onze artikelen over ZoomInfo-prijzen en Lusha-prijzen.
UpLead vs Spona: betalen per lead

Spona rekent per lead af, niet per gebruiker. Je beschrijft je ideale klant in een chat. De AI doorzoekt 40+ bronnen, verifieert elke lead en levert in ongeveer 4 minuten een lijst met scores.
Elke nieuwe zoeksessie kost eenmalig 1.000 credits. Dat is $ 8 tot $ 10, afhankelijk van het abonnement. Daarna heeft elke lead een eigen prijs, die je bij het afrekenen ziet, en elke zoekopdracht begint met een gratis voorbeeld.
Het Free-abonnement bevat 3.000 eenmalige credits. Pro kost $ 99 per maand voor 10.500 credits. Bij Premium en Expert koop je credits tegen een lagere prijs per stuk, en de prijspagina toont elk abonnement.
| Zoektype bij Spona | Credits per lead | Dollar per lead |
| Standard Search, alleen e-mail | 3 tot 7 | $ 0,024 tot $ 0,07 |
| Standard Search, e-mail en mobiel | 35 tot 55 | $ 0,28 tot $ 0,55 |
| Deep Search | 60 tot 200 | $ 0,48 tot $ 2,00 |
| Bulk Search | 1 tot 9 | $ 0,008 tot $ 0,09 |
Neem de opdracht van 400 contacten uit het Plus-abonnement. UpLead rekent op het maandabonnement $ 0,50 per contact, met of zonder telefoonnummer. Voor leads met een mobiel nummer rekent Spona $ 0,30 tot $ 0,58 inclusief de zoeksessie, volgens onze berekening. Die twee liggen dicht bij elkaar.
Met alleen e-mail is dat niet zo. UpLead neemt nog steeds één credit, Spona 3 tot 7. Onze berekening voor de opdracht, zoeksessie inbegrepen: $ 17,60 tot $ 38. Dat is $ 0,044 tot $ 0,095 per contact, een vijfde van de prijs van UpLead of minder.

Ook één maand van $ 99 levert iets anders op. Essentials van UpLead geeft 170 contacten, Pro van Spona 10.500 credits. Volgens onze berekening is dat genoeg voor één zoeksessie en 172 tot 271 leads met een mobiel nummer. Met alleen e-mail dekt dezelfde maand 1.357 tot 3.166 leads.
UpLead is sterker als een team veel directe nummers nodig heeft, een Salesforce-synchronisatie wil of een pauze die credits bewaart. Spona is sterker bij lijsten met alleen e-mail en als je de prijs wilt kennen voordat je koopt. In de audit van Spona klopten 2.941 van de 3.017 records op persoon, werkgever en functie.
| Punt | UpLead | Spona |
| Telefoonnummers | binnen de ene credit, als UpLead er een heeft | 35 tot 55 credits per lead met mobiel |
| CRM | 15 koppelingen, waaronder Salesforce, plus Zapier | native HubSpot bij Premium en Expert; Salesforce via CSV |
| Gebruikers | 1 bij Essentials en Plus; onbeperkt bij Professional | teambeheer inbegrepen |
| Ongebruikte credits | de pauze van $ 2 bewaart ze; sluiten kost ze | vervallen aan het begin van elke factuurperiode |
| Voordat je betaalt | proefperiode met 5 credits die Essentials Annual wordt | gratis voorbeeld per zoekopdracht; prijs per lead bij het afrekenen; terugbetaling binnen 14 dagen als er geen credits zijn gebruikt |
Get thousands of leads in 4 minutes.
Stop stitching tools together.
Start with verified sales data, delivered in minutes.
No contracts · No setup · No onboarding
Veelgestelde vragen over UpLead
Heeft UpLead een gratis proefperiode?
Ja. De gratis proefperiode van UpLead duurt 7 dagen, met 5 credits en één gebruiker, en je moet bij het aanmelden een creditcard opgeven. Op dag 7 gaat de proefperiode over in het Essentials Annual Plan van $ 890, tenzij je eerder opzegt. UpLead mailt twee dagen voor de afschrijving een herinnering.
Is UpLead betrouwbaar?
Ja, als je naar de reviewscores kijkt. Meer dan 800 reviewers geven UpLead 4,7 van de vijf sterren. Op Capterra is de score 4,6, met 4,7 voor de prijs-kwaliteitverhouding. De score op Trustpilot ligt lager, op 4,2, en reviews met één ster noemen daar slechte data, lastig opzeggen en afschrijvingen na de proefperiode.
Is UpLead het waard?
Ja, voor één gebruiker die Amerikaanse e-mailadressen en directe nummers met een koppeling naar het CRM nodig heeft en de meeste credits opmaakt. Bij $ 0,37 tot $ 0,58 per contact is een geverifieerd e-mailadres plus elk telefoonnummer dat UpLead heeft redelijk geprijsd. Een team heeft Professional of een offerte op maat nodig, omdat Essentials en Plus elk één gebruiker hebben. Voor outreach met alleen e-mail past het slecht, want daar kost een credit nog steeds de volle prijs.
Wat zijn de alternatieven voor UpLead?
De gebruikelijke redenen om verder te kijken zijn de abonnementen voor één gebruiker, de jaarvoorwaarden en de dekking van telefoonnummers. Onze lijst met de beste B2B-dataproviders rangschikt de aanbieders. Wil je gericht overstappen, lees dan ZoomInfo-alternatieven, Lusha-alternatieven en RocketReach-alternatieven. Wil je per lead betalen zonder gebruikerslicentie, dan toont de prijspagina van Spona de prijs per lead voordat je koopt.
Hoe zeg ik UpLead op?
Maandabonnementen hebben geen langdurige verplichting en lopen per maand door tot je opzegt. Jaarabonnementen moet je 60 dagen voor de verlengingsdatum opzeggen, anders wordt het volgende jaar gefactureerd. Wil je ongebruikte credits houden terwijl je beslist, dan bewaart de pauze van $ 2 per maand ze. Wie het account sluit, raakt ze kwijt.
Share this article
GET FREE LEADS





